<oembed><version>1.0</version><provider_name>Caliber dealer site</provider_name><provider_url>https://b2b.calibereurope.com/en/</provider_url><title>PSPQ-20CLW - Caliber dealer site</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="YRKLUtFpNh"&gt;&lt;a href="https://b2b.calibereurope.com/en/product/PSPQ-20CLW-en_GB/"&gt;PSPQ-20CLW&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://b2b.calibereurope.com/en/product/PSPQ-20CLW-en_GB/embed/#?secret=YRKLUtFpNh" width="600" height="338" title="&#x201C;PSPQ-20CLW&#x201D; &#x2014; Caliber dealer site" data-secret="YRKLUtFpNh" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://b2b.calibereurope.com/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://b2b.calibereurope.com/wp-content/uploads/2025/10/c1fd1f088e323c448a86d670d319a3170ae521f3_20W_white_1-600x635.png</thumbnail_url><thumbnail_width>600</thumbnail_width><thumbnail_height>635</thumbnail_height></oembed>