<oembed><version>1.0</version><provider_name>Caliber Europe B.V.</provider_name><provider_url>https://b2b.calibereurope.com/fr/</provider_url><title>PSPQ-20CCB - Caliber Europe B.V.</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="OzUv5d9ng6"&gt;&lt;a href="https://b2b.calibereurope.com/fr/produit/PSPQ-20CCB-fr_FR/"&gt;PSPQ-20CCB&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://b2b.calibereurope.com/fr/produit/PSPQ-20CCB-fr_FR/embed/#?secret=OzUv5d9ng6" width="600" height="338" title="&#xAB;&#xA0;PSPQ-20CCB&#xA0;&#xBB; &#x2014; Caliber Europe B.V." data-secret="OzUv5d9ng6" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://b2b.calibereurope.com/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://b2b.calibereurope.com/wp-content/uploads/2025/10/2c1559b1443406d3f718900cd653ea9fbdc09ba6_20W_black_1-600x635.png</thumbnail_url><thumbnail_width>600</thumbnail_width><thumbnail_height>635</thumbnail_height></oembed>